Mechanizmy tnące

Mechanizmy tnące do drewna to urządzenia, które przeznaczone są do cięcia gałęzi i pni drzew na krótkie kawałki lub na zrębkę. Pozyskany w ten sposób materiał drzewny można w wygodny sposób wykorzystać np. jako opał do pieców czy kominków. Mechanizmy te w zależności od konkretnego modelu wyposażone są w od 4 do 8 noży. Urządzenia te doskonale sprawdzą się we współpracy z wałkiem obrotu mocy, silnikiem elektrycznym lub spalinowym.

Mechanizmy tnące gałęzie

W ofercie firmy Remet CNC Technology znajdą Państwo szeroki wybór mechanizmów tnących do drewna wykonanych w całości w Polsce. W pełni rozbieralna konstrukcja spawana wykonana z atestowanej blachy. Różna moc oraz ilość noży (a co za tym idzie długość cięcia) w zależności od modelu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mechanizmów tnących, a także rębaków do drewna walcowych i tarczowych oraz akcesoriów!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

REMET CNC TECHNOLOGY M&P Piekut Sp. k.

jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, specjalizującym się w profesjonalnej obróbce skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jak i odwiedzenia naszego kanału na YouTube oraz profilu na Facebooku gdzie stale zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach oraz filmy z pracy rębaków.

Zadzwonimy do Ciebie!

Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji oraz pomogą w doborze odpowiedniego
dla Twoich wymagań rębaka.