Mulczery

Mulczery wgłębne i leśne

Mulczery to urządzenia, które pozwalają na niezwykle szybkie i skuteczne przygotowanie gleby pod działalność użytkową – rolniczą czy budowlaną. Dzięki mulczowaniu z łatwością pozbędziemy się z gleby zalegających patyków czy korzeni.

Wyróżnia się dwa rodzaje mulczerów:

  • mulczery leśne – to urządzenia, które dedykowane są do pracy w lesie. Nazywane również mulczerami powierzchniowymi opierają się one o pracy na powierzchni ziemi. Za pomocą zestawu noży urządzenia te tną i mielą gałęzie, pnie oraz korzenie pozostawiając oczyszczoną glebę.
  • mulczery wgłębne – działają również pod powierzchnią ziemi, przez co są często wykorzystywane do przygotowywania ziemi dla rolnictwa.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo najwyższej jakości mulczery powierzchniowe i wgłębne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mulczerów oraz rębaków tarczowych, walcowych, łuparek do drewna oraz akcesoriów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

REMET CNC TECHNOLOGY M&P Piekut Sp. k.

jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, specjalizującym się w profesjonalnej obróbce skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jak i odwiedzenia naszego kanału na YouTube oraz profilu na Facebooku gdzie stale zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach oraz filmy z pracy rębaków.

Zadzwonimy do Ciebie!

Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji oraz pomogą w doborze odpowiedniego
dla Twoich wymagań rębaka.