Rębaki walcowe

Rębaki walcowe

Rębaki walcowe do drzewa to urządzenia przeznaczone do szybkiego przerabiania gałęzi czy pni drzew na krótkie kawałki. Urządzenia te wykorzystywane są powszechnie w lasach, parkach, sadach czy gospodarstwach rolnych. Rębaki te występują w trzech wariantach napędu:

Wybór rębaka walcowego uzależniony jest przede wszystkim od osobistych potrzeb i możliwości. Każdy rodzaj rębaka posiada swoje indywidualne cechy, które sprawdzą się w różnych okolicznościach. Decydując się na dany rębak walcowy należy wziąć pod uwagę nie tylko jego cenę, ale również moc, maksymalną grubość przerabianych gałęzi czy zabezpieczenia awaryjne. Poznaj ofertę firmy REMET CNC Technology i wybierz profesjonalny rębak walcowy polskiej produkcji!

Poznaj również: rębaki tarczowe, mulczery, łuparki do drewna, mechanizmy tnące, akcesoria do rębaków.

REMET CNC TECHNOLOGY M&P Piekut Sp. k.

jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, specjalizującym się w profesjonalnej obróbce skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jak i odwiedzenia naszego kanału na YouTube oraz profilu na Facebooku gdzie stale zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach oraz filmy z pracy rębaków.

Zadzwonimy do Ciebie!

Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji oraz pomogą w doborze odpowiedniego
dla Twoich wymagań rębaka.