Mulczery do ciągników

Mulczery do ciągników

Mulczery do ciągników to urządzenia, które pozwalają w łatwy sposób uporządkować glebę z pozostałości roślinnych – takich jak pniaki czy korzenie. Mulczowanie to działanie polegające na mieleniu wierzchniej warstwy gleby, dzięki czemu staje się ona bardziej żyzna, a także równomiernie rozprowadzona po powierzchni. Mulczery są z powodzeniem wykorzystywane między innymi przez leśników i rolników do przygotowywania gleby pod nowe nasadzenia lub uprawy.

mulczery do ciągników

Mulczer do traktora

Mulczery ciągnikowe działają w oparciu o wałek obrotu mocy (WOM). Wykorzystanie mulczera wraz z ciągnikiem o odpowiedniej mocy pozwala na pracę w trudnym terenie, np. miejscu występowania grubych pniaków drzew. Mulczery występują w dwóch wariantach – jako mulczery leśne oraz mulczery wgłębne, które jak sama nazwa wskazuje działają w głębi gleby. Dobór odpowiedniego mulczera do traktora uzależniony jest od potrzeb, jeżeli nie mamy pewności jakiego rodzaju urządzenie najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku to warto poradzić się profesjonalistów.

Producent mulczerów do ciągników

W ofercie firmy Remet CNC Technology znajdą Państwo szeroki wybór mulczerów ciągnikowych w różnych wariantach szerokości roboczej, wagi oraz – w przypadku mulczerów wgłębnych – na różnej głębokości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz doradzimy wybór najbardziej optymalnego mulczera.