Nowoczesny park maszynowy

Nasz zakład wyposażony jest w nowoczesne maszyny CNC. Uzupełnieniem parku maszynowego jest szereg urządzeń konwencjonalnych, co pozwala na kompleksową obsługę klienta w zakresie obróbki metalu. Park maszynowy jest stale rozwijany o najnowocześniejsze maszyny i technologie. Poniżej przedstawiamy parametry naszych maszyn.

Centrum Obróbki Laserowej BySprint Fiber 3015 6kW

Wysoka wydajność i najwyższa jakość cięcia blach w formacie do 3 na 1,5m.Funkcje dodatkowe (Power Cut Fiber, Cut Control Fiber, układ wymiany dysz, Detection Eye) oraz opcje automatyki maksymalnie zwiększają spektrum zastosowań. Wysoka elastyczność. Poprzez możliwość obróbki metali niezależnych, przy jednoczesnym zachowaniu znakomitej jakości.

Zakres obróbki mm
nominalny wymiar arkusza (mm) 3000×1500
max. prędkość poz. jednoczesnego 140mm/min
By Vision: obsługa za pomocą ekranu dotykowego
i jednostki sterowania ręcznego

Centrum Obróbki Laserowej Bodor

Wysoka wydajność i najwyższa jakość cięcia rur i profili.

Pionowe Centrum Obróbcze CNC Doosan DNM650 

Urządzenie umożliwia szybkie i precyzyjne wykonanie skomplikowanych elementów przy użyciu wielu narzędzi. Obrabiarka może w czasie jednego cyklu korzystać z wielu narzędzi, automatycznie podawanych do wrzeciona zależnie od potrzeb np. wiercenie, frezowanie, gwintowanie, rozwiercanie. Sterowanie takiej maszyny powierzone jest systemom sterowania CNC. Jest to najbardziej wydajny system sterowania stosowany w obróbce skrawaniem.

Zakres obróbki mm
Przesuw w osi X 1270
Przesuw w osi Y 670
Przesuw w osi Z 625

Pionowe Centrum Obróbcze CNC Doosan DNM500 II 

Urządzenie umożliwia szybkie i precyzyjne wykonanie skomplikowanych elementów przy użyciu wielu narzędzi. Duże prędkości obrotowe i bardzo szybkie przesuwy sprawiają, że DNM 500 II świetnie sprawdza się w obróbce wielkoseryjnej. Sterowanie takiej maszyny powierzone jest systemom sterowania CNC. Jest to najbardziej wydajny system sterowania stosowany w obróbce skrawaniem.

Zakres obróbki mm
Przesuw w osi X 762
Przesuw w osi Y 436
Przesuw w osi Z 510

Tokarki CNC 

Tokarki sterowane numerycznie przeznaczone do wysokowydajnej obróbki tokarskiej przedmiotów mocowanych w kłach lub w samym uchwycie.

Zakres obróbki mm
Max. średnica mocowania 500
Max. średnica toczenia 330
Max. długość toczenia w kłach 500

Przecinarki do cięcia stali

Dwukolumnowa automatyczna przecinarka taśmowa do cięcia prostopadłego.

Hydrauliczne prasy krawędziowe

Hydrauliczna prasa krawędziowa przeznaczona do formowania blach na zimno, dzięki swej budowie może zaginać elementy z bardzo dużą dokładnością i powtarzalnością kąta gięcia, oraz dostosowywać te parametry do konkretnego materiału i sposobu jego formowania (kolejności gięć).

Piec do polimeryzacji

Piece do polimeryzacji farby proszkowej przeznaczone są do wygrzewania pomalowanych elementów farbą proszkową Uzyskana powłoka lakiernicza jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne.

Lakiernia proszkowa

Kabina do lakierowania proszkowego firmy ROMER.

REMET CNC TECHNOLOGY M&P Piekut Sp. k.

jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, specjalizującym się w profesjonalnej obróbce skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jak i odwiedzenia naszego kanału na YouTube oraz profilu na Facebooku gdzie stale zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach oraz filmy z pracy rębaków.