Przemysłowy rębak do drewna

przemysłowy rębak do drewna

Przemysłowy rębak do drewna

Rębaki do drewna to urządzenia, które z powodzeniem wykorzystywane są w gospodarstwach rolnych, lasach, parkach czy sadach. Urządzenia do mielenia drewna na zrębkę lub cięcia na mniejsze kawałki oszczędzają mnóstwo pracy i wysiłku, który byłby wymagany do zrobienia tego za pomocą piły.

Rębaki do drewna występują w kilku wariantach – jako rębaki spalinowe, elektryczne oraz urządzenia napędza za pomocą wałka obrotu mocy przy wykorzystaniu ciągnika. Większość rozdrabniaczy do drewna to urządzenia, które trafiają do odbiorców indywidualnych lub małych firm.

Na rynku dostępne są również jednak urządzenia, które dostosowane są pracy na większej ilości materiału. Urządzeniem takim jest przemysłowy rębak do drewna.

Przemysłowe rozdrabniacze do drewna

Rębak do drewna wykorzystywany w przemyśle drzewnym to urządzenie, któremu stawiane są wysokie wymagania. Jego praca musi być szybka, bezpieczna, wydajna a samo urządzenie powinno działać bezawaryjnie przez długi czas. Powszechne wykorzystanie przemysłowych rębaków do drewna ma miejsca w branży meblarskiej czy papierniczej. Zrębka powstała w wyniku rozdrobnienia doskonale nadaje się do wykorzystania w produkcji płyt meblowych czy do produkcji papieru. Powszechnie wykorzystuje się również zrąbkę samą w sobie – np. jako materiał ozdobny do ogrodów.

Rębaki przemysłowe firmy Remet CNC Technology

Firma Remet CNC Technology to polski producent rozdrabniaczy do drewna, w tym również rębaków przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór maszyn w różnych wariantach napędu, mocy czy wagi. Oferujemy również dodatkowe akcesoria ułatwiające pracę z maszyną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!