Rębak do gałęzi spalinowy

rębak do gałęzi spalinowy
rębak do gałęzi spalinowy

Rębak do gałęzi spalinowy

Opieka nad drzewami, niezależnie od tego czy rosną one w lesie, parku, sadzie czy ogrodzie to zajęcie, które wymaga sporo czasu i wysiłku. Zdecydowanie najbardziej pracochłonne jest porządkowanie gałęzi. Niezależnie od tego, czy pochodzą one z przycinki czy spadły w sposób naturalny trzeba je uporządkować.

Cięcie gałęzi przy pomocy siekiery czy piły mechanicznej jest zajęciem czasochłonnym, męczącym a czasami również niebezpiecznym. Na szczęście z pomocą przychodzi technologia, a dokładniej rębak do gałęzi spalinowy.

Rębak spalinowy do gałęzi

Urządzenie do mechanicznego rozdrabniania gałęzi to świetny sposób na szybkie przerobienie znacznej ilości materiału drzewnego przy minimalnym wysiłku. Rębak do gałęzi występuje w dwóch wersjach – walcowej i tarczowej. Rębak walcowy do gałęzi pozwala na uzyskanie krótkich kawałków drewna. Z kolei spalinowy rębak gałęzi tarczowy przerabia drewno na zrębkę. Niezależnie od tego, który rębak do gałęzi wybierzemy, oszczędzi on nam mnóstwa pracy i czasu.

Rębaki do gałęzi spalinowe

Firma Remet CNC Technology to renomowany, polski producent profesjonalnych spalinowych rębaków do gałęzi, który w swojej ofercie posiada maszyny o różnej mocy i specyfikacji. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo profesjonalnego rębaka o dużej mocy czy mniejszego urządzenia gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni!

W naszej ofercie znajdują się spalinowe rębaki do gałęzi, ale również rębaki elektryczne czy rębaki na WOM. Ponadto oferujemy szeroki wybór akcesoriów do rębaków do gałęzi – noże tnące, stojaki BIG BAG, adaptery WOM i wiele więcej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

spalinowe rębaki do gałęzi