Rozdrabniacz do gałęzi frezowy

rozdrabniacz-do-galezi-frezowy

Rozdrabniacz do gałęzi frezowy

Rozdrabniacze do drewna i gałęzi to niezwykle pożyteczne urządzenia, która z powodzeniem stosowane są w parkach, sadach czy lasach.

Rozdrabniacze w sposób szybki i bezpieczny przetwarzają gałęzie i pniaki na zrąbkę lub krótkie kawałki, które mogą zostać później wykorzystane jako opał czy podsypka ogrodnicza pod rośliny.

Rozdrabniacze do drewna możemy podzielić na kilka rodzajów. Jeden z podziałów to ten na rozdrabniacz do gałęzi frezowy i rozdrabniacz nożowy.

Rozdrabniacze gałęzi frezowe i nożowe

Jednym z najważniejszych elementów rozdrabniaczy do drewna są ostrza. W zależności od modelu rozróżniamy dwa podstawowe typy: rozdrabniacze do gałęzi frezowe oraz nożowe. Wersja nożowa po tym gdy znajdą się w niej gałęzie dociska je i tnie na drobne kawałki (zrąbkę). Z kolei w wersji frezowej maszyna samodzielnie wciąga gałęzie, co jest korzystne z punktu widzenia tempa i komfortu pracy. Podstawą rozdrabniaczy do gałęzi elektrycznych frezowych są wałki frezujące, które odpowiadają za cięcie gałęzi.

Rozdrabniacze do drewna firmy Remet

Firma Remet CNC Technology to polski producent rębaków do drewna. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór maszyn do przerabiania drewna, między innymi rozdrabniacze do gałęzi elektryczne frezowe. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas urządzeniami oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.