Kosiarki rolnicze

Kosiarki do trawy ciągnikowe

Kosiarki do trawy to jeden z podstawowych elementów wyposażenia nie tylko przydomowych ogródków, ale również gospodarstw rolnych. Posiadanie odpowiednio efektywnej kosiarki do ciągnika pozwala na szybkie wykoszenie trawy rosnącej na łące, terenie przeznaczonym pod inwestycję czy nieużytku.

Kosiarki rolnicze na WOM

W ofercie firmy Remet CNC Technology znajdują się profesjonalne kosiarki rolnicze do trawy, które do działania wykorzystują moc pochodzącą z ciągnika rolniczego. Oferowane przez nasz urządzenia zostały wyprodukowane w Polsce i charakteryzują się bardzo wysoką efektywnością działania oraz trwałością na uszkodzenia. Oferujemy kosiarki do ciągnika o różnej mocy i szerokości koszenia. Zachęcamy do poznania naszej oferty.

REMET CNC TECHNOLOGY M&P Piekut Sp. k.

jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, specjalizującym się w profesjonalnej obróbce skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jak i odwiedzenia naszego kanału na YouTube oraz profilu na Facebooku gdzie stale zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach oraz filmy z pracy rębaków.

Zadzwonimy do Ciebie!

Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji oraz pomogą w doborze odpowiedniego
dla Twoich wymagań rębaka.