Produkty

1. Czy rębak do drewna ma rolki podające?

Rębak do gałęzi nie posiada rolek podających. Noże w mechanizmie są tak wyprofilowane, że same wciągają drzewo podczas cięcia.

2. Czy do rębaka można zamontować świder?

Nie zalecamy montażu świdra. Wałek który wychodzi z mechanizmu jest przeznaczony na montaż koła pasowego lub zamachowego.

3. Czym się różnią nasze mechanizmy tnące od konkurencji?

Nasze mechanizmy tnące rębaków są spawane, w pełni rozbieralne, w razie awarii łatwo wymienić poszczególne części.

4. Do czego można użyć rębaka do gałęzi?

Rębaki mają szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych. Często sprzedajemy rębaki do tartaków, gdzie są używane do cięcia odpadów tartacznych. Sprzedaję również rębaki do cięcia wierzby energetycznej. Rębaki do drewna mogą być kierowane do firm zajmujących się usługami drzewnymi, zarządzanie obszarami zielonymi.

5. Jakie rozdrabniacze do drewna znajdują się w ofercie?

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór rozdrabniaczy do drzewa. Oferujemy różne modele rozdrabniaczy spalinowych, elektrycznych oraz rozdrabniacze do drewna na WOM traktora rolniczego.

6. Jakie produkty oprócz rębaków są dostępne w ofercie?

Poza rębakami i rozdrabniaczami do drewna oferujemy również:

  • piłołuparki;
  • mechanizmy tnące;
  • mulczery;
  • kosiarki rolnicze;
  • gniotowniki/śrutowniki.

Zastosowanie

1. Czy można ostrzyć noże do rębaków?

Noże w naszych rębakach są przykręcane śrubami, noże można zdemontować i naostrzyć na szlifierce magnesowej. Noże do rębaków można także przysłać do naszej firmy i my je naostrzymy.

2. Co się stanie podczas cięcia grubszych gałęzi, niż jest zalecane?

Najprawdopodobniej dojdzie do zakleszczenia materiał ciętego i zblokowania mechanizmu co może skutkować przestawieniem noży tnących.

3. Od czego zależy długość ciętych gałęzi i czy można je regulować?

Długość ciętego gałęzi zależy od grubości ciętego materiału i ilości noży w mechanizmie rębaka. Każdy rębak jest produkowany w dwóch wersjach nożowych.

Zamówienia/finanse

1. Czy można kupić rębak na raty?

Tak, rębak można kupić na raty.

2. Jakie są warunki dostawy?

Nasze produkty można odebrać w oddziałach naszych dilerów rozsianych w całej Polsce. Rębaki dostarczamy także kurierem lub własnym transportem. Czas dostawy większości naszych produktów to 2-3 dni.

3. Odstąpienie od umowy, kto ponosi koszty zwrotu towaru?

W wypadku odstąpienia od umowy Kupujący ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru, w przypadku sprzedaży zagranicznej kupujący ponosi koszty dostawy oraz zwrotu towaru do sprzedawcy.

REMET CNC TECHNOLOGY M&P Piekut Sp. k.

jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, specjalizującym się w profesjonalnej obróbce skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jak i odwiedzenia naszego kanału na YouTube oraz profilu na Facebooku gdzie stale zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach oraz filmy z pracy rębaków.