Loader

Produkty

Rębak nie posiada rolek podających. Noże w mechanizmie są tak wyprofilowane, że same wciągają drzewo podczas cięcia.
Nie zalecamy montażu świdra. Wałek który wychodzi z mechanizmu jest przeznaczony na montaż koła pasowego lub zamachowego.
Nasze mechanizmy rębaków są spawane, w pełni rozbieralne, w razie awarii łatwo wymienić poszczególne części.
Rębaki mają szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych. Często sprzedajemy rębaki do tartaków, gdzie są używane do cięcia odpadów tartacznych. Sprzedaję również rębaki do cięcia wierzby energetycznej. Rębaki do drewna mogą być kierowane do firm zajmujących się usługami drzewnymi, zarządzanie obszarami zielonymi.

Zastosowanie

Noże w naszych rębakach są przykręcane śrubami, noże można zdemontować i naostrzyć na szlifierce magnesowej. Noże można także przysłać do naszej firmy i my je naostrzymy.
Najprawdopodobniej dojdzie do zakleszczenia materiał ciętego i zblokowania mechanizmu co może skutkować przestawieniem noży tnących.
Długość ciętego gałęzi zależy od grubości ciętego materiału i ilości noży w mechanizmie rębaka. Każdy rębak jest produkowany w dwóch wersjach nożowych.

Zamówienia/finanse

Tak, rębak można kupić na raty.
Nasze produkty można odebrać w oddziałach naszych dilerów rozsianych w całej Polsce. Rębaki dostarczamy także kurierem lub własnym transportem. Czas dostawy większości naszych produktów to 2-3 dni.
W wypadku odstąpienia od umowy Kupujący ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru, w przypadku sprzedaży zagranicznej kupujący ponosi koszty dostawy oraz zwrotu towaru do sprzedawcy.

REMET CNC Technology SP. Z O.O.
jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, specjalizującym się w profesjonalnej obróbce skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jak i odwiedzenia naszego kanału na YouTube oraz profilu na Facebooku gdzie stale zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach oraz filmy z pracy rębaków.

Zadzwonimy do Ciebie!

Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji oraz pomogą w doborze odpowiedniego
dla Twoich wymagań rębaka