REMET CNC Technology

REMET CNC TECHNOLOGY funkcjonuje na rynku precyzyjnej obróbki metali oraz produkcji maszyn od 1998 roku.

Wiele lat doświadczenia pozwoliło na odpowiednie rozpoznanie rynku oraz potrzeb klientów w zakresie przetwarzania drewna.

Producent maszyn do cięcia drewna

Wykwalifikowany personel oraz specjalistyczny park maszynowy pozwalają na wytwarzanie wysokiej jakości urządzeń dopasowanych do oczekiwań wszystkich użytkowników (dwie serie rozdrabniaczy spalinowych i elektrycznych, STANDARD i PROFESSIONAL).

Ciągły rozwój przedsiębiorstwa, szkolenia pracowników, kontrola jakości, wprowadzenie najnowszych technologii wytwarzania (wycinanie laserowe, obróbka elementów rębaków na precyzyjnych centrach obróbczych CNC, sprawiają że nasze maszyny są zawsze najwyższej jakości.

+20 lat doświadczenia w branży
+80 zatrudnionych pracowników
+55 maszyn w ofercie

Maszyny do cięcia drewna - oferta

Produkowane przez nas rębaki walcowe i tarczowe oraz łuparki do drewna zdobywają uznanie na rodzimym rynku w Polsce jak i wśród odbiorców z całego świata. W naszej ofercie znajdują się również kosiarki rolnicze, mulczery oraz akcesoria do rębaków.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jak i odwiedzenia naszego kanał na YouTube oraz profilu na Facebooku gdzie stale zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach oraz filmy z pracy rębaków.

Masz pytania? Zadzwoń! Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich informacji oraz pomogą w doborze odpowiedniego dla Twoich wymagań rębaka.

Nasz zespół

Zespół REMET CNC THNOLOGY tworzy ponad 80 osobowa kadra, sukcesywnie powiększająca się w wyniku ciągłego rozwoju przedsiębiorstwa oraz wzrostu produkcji. Trzon zespołu stanowi młody lecz doświadczony dział projektowo-technologiczny, który dba by oferowane przez nas rozdrabniacze, rębaki i łuparki do drewna były zawsze najwyższej jakości oraz spełniały oczekiwania naszych klientów przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa użytkowania.

Dział projektowo technologiczny dzieli się na:

 • Projektantów-konstruktorów, którzy opracowują nowe oraz rozwijają dotychczasowe rębaki oraz łuparki do drewna,
 • Technologów-programistów, osoby te dbają za prawidłowy i wydajny przebieg procesu technologicznego oraz produkcyjnego.
 • Kontrolerów jakości, których zadaniem jest weryfikacja procesu produkcyjnego, kontrola wytwarzanych elementów, gotowych maszyn oraz ścisła współpraca z projektantami oraz technologami.

Dział produkcyjny tworzy:

 • zgrany zespół operatorów obrabiarek numerycznych CNC,
 • wycinarek laserowych i plazmowych,
 • hartowników, spawaczy, tokarzy, ślusarzy.

Pracownicy produkcyjni stanowią największą cześć całego zespołu.

Dział montażu skupia techników mechaników, montażystów oraz elektryków którzy z wytworzonych elementów i podzespołów, kompletują i składają rębaki oraz łuparki oferowane przez REMET CNC TECHNOLOGY.

Gotowe urządzenia trafiają do działu magazynowo – wysyłkowego gdzie są przechowywane i wysyłane do odbiorców.

Ostatnim działem jest dział handlowo – informacyjny który zapewnia kompleksowa obsługę klientów indywidualnych oraz dystrybutorów, których grono stale się powiększa nie tylko w Polsce ale również w Europie, Ameryce Północnej jak i Azji.

Certyfikaty

Park maszynowy

Nasz zakład wyposażony jest w nowoczesne maszyny CNC. Uzupełnieniem parku maszynowego jest szereg urządzeń konwencjonalnych, co pozwala na kompleksową obsługę klienta w zakresie obróbki metalu. Park maszynowy jest stale rozwijany o najnowocześniejsze maszyny i technologie.

Wycinarka laserowa BYSTRONIC FIBER 6kW:

 • Obszar ładowania stołu 1500×3000 mm, maks. grubość cięcia do 25 mm
  Dwie prasy hydrauliczne DURMA :
 • AD-S 2060, nacisk 60t, długość gięcia 2050 mm
 • AD-S 2060, nacisk 175t, długość gięcia 3050 mm

Pionowe centra obróbcze Modele CNC DOOSAN:

 • Dwa centra CNC DNM 500 II, przesuw (X / Y / Z) 1020/540/510 mm,
  Obszar ładowania stołu 1200 x 540 mm
 • Cztery centra CNC DNM 650 II, przesuw (X / Y / Z) 1270/670/625 mm,
  Obszar ładowania stołu 1300 x 670 mm

Poziome centra obróbcze CNC AFM modele:

 • Jedno centrum CMC DOOSAN PUMA GT 2600
 • Cztery centra CNC TAE 30N2, max. masa detalu w uchwycie: 150 kg,
  ø330 długość 500/1000 mm
 • Trzy centra CNC TAE 45N2, max. masa detalu w uchwycie: 150 kg,
  ø390 długość 500/1000 mm

Dziesięć stanowisk spawalniczych:

 • Spawanie metodami TIG MIG MAG
 • Malarnię proszkową
 • Powierzchnia fabryczna: 4000 m2

Firma działa w trybie dwuzmianowym.

Centrum Obróbki Laserowej BySprint Fiber 3015 6kW

Wysoka wydajność i najwyższa jakość cięcia blach w formacie do 3 na 1,5m.Funkcje dodatkowe (Power Cut Fiber, Cut Control Fiber, układ wymiany dysz, Detection Eye) oraz opcje automatyki maksymalnie zwiększają spektrum zastosowań. Wysoka elastyczność. Poprzez możliwość obróbki metali niezależnych, przy jednoczesnym zachowaniu znakomitej jakości.

Zakres obróbki mm
nominalny wymiar arkusza 3000×1500
max. prędkość poz. jednoczesnego 140mm/min
By Vision: obsługa za pomocą ekranu dotykowego
i jednostki sterowania ręcznego

Pionowe Centrum Obróbcze CNC Doosan DNM650 (2szt.)

Urządzenie umożliwia szybkie i precyzyjne wykonanie skomplikowanych elementów przy użyciu wielu narzędzi. Obrabiarka może w czasie jednego cyklu korzystać z wielu narzędzi, automatycznie podawanych do wrzeciona zależnie od potrzeb np. wiercenie, frezowanie, gwintowanie, rozwiercanie. Sterowanie takiej maszyny powierzone jest systemom sterowania CNC. Jest to najbardziej wydajny system sterowania stosowany w obróbce skrawaniem.

Zakres obróbki mm
Przesuw w osi X 1270
Przesuw w osi Y 670
Przesuw w osi Z 625

REMET CNC TECHNOLOGY M&P Piekut Sp. k.

jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, specjalizującym się w profesjonalnej obróbce skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jak i odwiedzenia naszego kanału na YouTube oraz profilu na Facebooku gdzie stale zamieszczamy informacje o aktualnych promocjach oraz filmy z pracy rębaków.