Noże do rębaka

noże do rębaka
noże do rębaka

Noże do rębaka

Podcinanie gałęzi i krzewów to zabieg, który nawet w przydomowych ogródkach jest wykonywany przynajmniej dwa razy do roku, w większości przypadków, częściej. Stymuluje to lepszy wzrost rośliny, ale jednocześnie prowadzi do gromadzenia się sporych ilości naturalnych odpadków, z którymi nie bardzo wiadomo co zrobić.

Właściciele małych ogródków nie mogą sobie pozwolić na duże pryzmy kompostowników, ci z większymi ogrodami także chętnie pozbyliby się problemu góry niepotrzebnych gałęzi, które trudno przechowywać, a jeszcze trudniej spalić.

Świetnym rozwiązaniem takiego problemu jest zakup rębaka do drewna wyposażonego w dobre noże do rozdrabniacza gałęzi, dzięki któremu wszystkie gałęzie, większe i mniejsze części drzewa, korę i inne tego typu odpadki możemy łatwo usunąć.

Rębak do drewna pobiera włożone do niego gałęzie mieli je i wyrzuca w postaci drobno pokrojonych fragmentów drzewnych. Maszyna ta składa się z obudowy w której zamknięte jest urządzenie tnące (wyposażone w noże do rębaka), leja i wałków podajnikowych oraz leja wyprowadzającego gotowy, pocięty materiał. Rozdrabniacze do drewna jak każde urządzenie powinny być co jakiś czas serwisowane. Jednym z najbardziej podstawowych elementów do wymiany są noże do rozdrabniacza gałęzi.

Noże do rębaka

Rębaki do drewna są doskonałą inwestycją dla każdej osoby, która zajmuje się sadem, lasem, ma gospodarstwo rolne lub po prostu większy ogród. Rębaki do drewna są urządzeniami, które nie wymagają dużej konserwacji. Profesjonalne noże do rębaka pozostają bardzo długo ostre, a nawet gdy się stępią można je naostrzyć lub wymienić, co nie wymaga specjalistycznych umiejętności.

Rębaki do drewna firmy Remet CNC Technology posiadają noże tnące wykonane ze stali trudnościeralnej typ 500. Odpowiednio ostre noże do rozdrabniacza drewna są bardzo istotne przy pracy całej maszyny. Jeżeli zauważymy, że z czasem rębak pracuje wolnej, lub drewno ma mniej ostre przecięcia warto sprawdzić noże do rozdrabniacza gałęzi.

Noże do rozdrabniacza gałęzi

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór rębaków do drewna, rozdrabniarek, łuparek do drewna, mulczerów, a także akcesoriów do rębaków. Oferujemy profesjonalne noże do rębaków, noże do rozdrabniacza gałęzi,  workownice, wałki przekazu mocy, taśmociągi czy koła zamachowo/pasowe. Wysokiej jakości noże do rozdrabniaczy pozwalają zachować wysokie parametry tnące rębaka, oraz zapewniają szybkie przerabianie drewna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do rębaków!

noże do rozdrabniacza w mechanizmie tnącym
noże do rozdrabniacza w mechanizmie tnącym